Прехвърляне към съдържание

Снимка

Таблет

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Max_Oxx

Max_Oxx

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 659 Мнения:
  • Точки:7
  • Новини:0
  • Уроци:0

Публикувано: 22 October 2009, 00:28

Ами търся си таблет до около 350 левчета ( нов ) :)
За препоръчване да е някой на wacom, вече модела вие ще кажете . Да не е по малък от А5 нали :)
Не е задължително да е 350 нали , казвам колко имам . Може и да е някой не толкова скъп , ама да е свестен де , не да се чупи и разпада (като на един френд , дето след 2 месеца и му се наложи да си облепя писалката с тиксо .... ) .
Вие сте на ход . Който е запознат , да каже :)

#2 Elbi

Elbi

ангел хранител

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 1292 Мнения:
  • Точки:3

Публикувано: 22 October 2009, 10:22

За 350 лв нов Wacom "каквото и да е" А5 няма. Бамбучетата само, ама те са А6 и са малко "ни рак, ни щука". Другите марки не съм запознат, но всеобщото менение е "Стой надалеч!". Моя съвет е да си вземеш на изплащане един Интоус 4. Имаш вече някакви парички заделени, и като го разсрочиш за 6 месеца няма да го усетиш като цена.
...и понеже имал само прасета, замести петела с прасе, и ставаше по първи прасета...

#3 Max_Oxx

Max_Oxx

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 659 Мнения:
  • Точки:7

Публикувано: 22 October 2009, 12:59

Гледах едно клипче негово сега тамън и ми допадна :P ама неразбрах за А5 ли говорим ( предполагам де )
Намерих в един сайт цена от 486.00 BGN , която евентуално другия месец с тея пари които имам мога да я покрия цлата ... Тея шитни с изплащаето нещо хич не ме радват . Макарче незнам ... Ще видя там от където ще го вземам какво предлагат и така :)

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители