Прехвърляне към съдържание

Снимка
* * * * - 4 Гласове

Довиждане Photoshop-BG, здравей iTSchool

• Please log in to reply
74 replies to this topic

#26 what3ver

what3ver

Нов

• Потребители
  • 1 Мнения:
  • Точки:0
  • Новини:0
  • Уроци:0

Публикувано: 06 December 2009, 17:13

Честито на сайта като за начало...дизайна е много добър,харесва ми...но само до тук...нещо ми липсва удобството на старата версия...няма ги категориите,няма ги картинките с готовите резултати на уроците...защото лично при мен ми беше много по лесно да запомня картинката на урока отколкото неговото име...тия етикети нещо нищо не мога да им схвана...ако си го направите като старата версия с отделно прозорче отстрани ще бъде много по добре...за бързо и лесно избиране на подкатегориите...като цяло...сайта изглежда много добре но не е особенно удобен за ползване..поне при мен е така....лично мнение..надявам се с понататъшните промени които още не са готови тези недостатъци да си отидат...Успех...

И аз съм на същото мнение. Не мога да разбера какво и беше на старата версия , беше чудесен дизайн.

Така е в този си вид изобщо неми харесва много оплетена работа :wacko: Старата версия си имаше категорий снимки на уроците с две думи беше перфектно...жалко че я махнаха. <_<

#27 renascence_studio

renascence_studio

Нов

• Потребители
  • 1 Мнения:

Публикувано: 06 December 2009, 19:00

Дизайна е доста свеж, допада много, но липсва сортирането на уроците, като например по дата на добавяне на урока :)

#28 ahaa

ahaa

Нов

• Потребители
  • 2 Мнения:

Публикувано: 06 December 2009, 19:03

Дизайна наистина е готин ^_^ ,но... би ли ме светнал някой как се добавя урок в "Любими" ???
:huh: На старата версия беше много лесно и удобно...Според мен да може да съхраняваш уроци в Любими беше много полезна обция!!! :) Моля ви отговорете ми!!! :(

#29 Lo0pY

Lo0pY

Нов

• Потребители
  • 14 Мнения:

Публикувано: 06 December 2009, 21:35

Да наистина много кофти че изчезнаха ЛЮБИМИТЕ уроци... аз там си бях отделил тези дето са ми нужни сега сичко замина по дяволитее :(

#30 nzhul

nzhul

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 209 Мнения:
  • Точки:20

Публикувано: 07 December 2009, 11:03

Дизайна е прекрасен ... за блог. Мисля че определено занапред трябва да измислите подобрения откъм ползваемостта, която е основно нещо за такъв тип сайтове.
Задължително трябда да се добавят подкатегории на всички основни раздели ... и според мен няма да е зле да се добавят бутони - Retweet, Svejo, Facebook Share и т.н. ... Аз лично ги ползвам и смятам, че са полезни хем за оптимизацията на сайта хем за самите потребители.
Иначе респект за труда :)

#31 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:

Публикувано: 07 December 2009, 13:01

Имайте малко търпение, и любимите ще се появят с вече запазените ви уроци и картинките на самите уроци. Четете преди да се оплаквате, няма нужда да пиша едно и също по 100 пъти ;)

bubsss | Apple България

1 терапевт = 1024 гигапевта

#32 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 07 December 2009, 13:15

Забелязвам следното - влизам в даден профил (Elbi) и като кликна на ТЕМИ или на МНЕНИЯ и ми показва началната страница на форума ...
"Просто се чудих кво да правя и ми хрумна нещо такова и аз не мога да го различа като нещо но ми харесва .... поне на мен "

#33 Battleman

Battleman

Ветеран

• Потребители
  • ПипПипПипПип
  • 912 Мнения:
  • Точки:3

Публикувано: 07 December 2009, 13:29

Забелязвам следното - влизам в даден профил (Elbi) и като кликна на ТЕМИ или на МНЕНИЯ и ми показва началната страница на форума ...

При мен няма такова нещо. ;)

Публикувано изображение

#34 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 07 December 2009, 13:37

Явно е само при мене,и го прави когато влезна през лисицата,без да съм влезнал с ника.Ако влезна през IE ,с ника - всичко е наред :)
Извинявам се :)
"Просто се чудих кво да правя и ми хрумна нещо такова и аз не мога да го различа като нещо но ми харесва .... поне на мен "

#35 Nelys Style Vista

Nelys Style Vista

Живее във форума

• Преводачи
  • ПипПипПипПипПип
  • 1129 Мнения:
  • Точки:69

Публикувано: 07 December 2009, 14:06

Сайтът определено ми допада като визия и функционалност. Поздравления за iTSchool! :)

#36 damn.angel

damn.angel

Нов

• Потребители
  • 10 Мнения:

Публикувано: 07 December 2009, 16:57

Като цяло новия дизайн ми харесва... ^_^ .. има още едно-две неща, които могат да се доизпипат но като цяло е СУПЕР ;) Поздравления към екипа ^_^ ^_^

#37 bile

bile

Редовен член

• Артисти
  • ПипПип
  • 479 Мнения:

Публикувано: 07 December 2009, 19:42

Съвсем не е добре сайта... пардон, блога... пардон, нещото.
Но предвид факта, че е за чест и слава цялата история, разбирам защо е станало така.
pestilence | ...black snake is evil, black snake is all I see...

#38 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:

Публикувано: 07 December 2009, 21:39

bile би ли бил малко по-конкретен. Какво не ти харесва и защо, сам разбираш ме от коментар "не ми харесва" няма много полза ;)

bubsss | Apple България

#39 serenity

serenity

Стар вълк

• Артисти
  • ПипПипПип
  • 707 Мнения:

Публикувано: 08 December 2009, 12:10

Харесва ми - стои свежичко и изчистено :) Браво за положението усилия от екипа. Като гледам има хора на които не им харесва, но в крайна сметка, ако е нещо супер дразнещо винаги може да се оправи - стига да се спомене къде е проблема точно. Той бъбса само това чака :)
I found serenity ...

Публикувано изображение

#40 yasoo

yasoo

събеседник - алкохолик алкохолик - събеседник

• Артисти
  • ПипПипПипПипПип
  • 1020 Мнения:
  • Точки:19

Публикувано: 08 December 2009, 13:16

Винаги ще има недоволни независимо какъв е дизайна на нови сайт. Угодия за всички никога няма :D
Важното е да върши работа, да е удобен и функционален и задължително изчистен от всякаквите му там тъй наречени дизайнерски прищевки за да не затормозява допълнително потребителя. Все пак в сайта трябва да се набляга на садържанието а не на опаковката.
Както каза Боби има още мноого неща за доизкусуряване така, че стига сте ревали това не ми харесвало, онуй ми го нямало, дразнели ме рекламите, не ми излизали тъмбнейлчета на уроците и т.н. Всичко ще си дойде на мястото рано или късно.

П.П. Туй е моето си мнение :P

#41 damn.angel

damn.angel

Нов

• Потребители
  • 10 Мнения:

Публикувано: 08 December 2009, 13:52

Важното е да върши работа, да е удобен и функционален и задължително изчистен от всякаквите му там тъй наречени дизайнерски прищевки за да не затормозява допълнително потребителя. Все пак в сайта трябва да се набляга на садържанието а не на опаковката.

;) съвсем правилно...

#42 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:

Публикувано: 08 December 2009, 15:03

Винаги ще има недоволни независимо какъв е дизайна на нови сайт. Угодия за всички никога няма :D
Както каза Боби има още мноого неща за доизкусуряване така, че стига сте ревали това не ми харесвало, онуй ми го нямало, дразнели ме рекламите, не ми излизали тъмбнейлчета на уроците и т.н. Всичко ще си дойде на мястото рано или късно.

П.П. Туй е моето си мнение :P

Идея си нямаш колко съм съгласен с тебе :)

Вече и любимите ви уроци са пуснати, както ще видите не са се загубили досегашните ви любими уроци. Има и нова функцийка, на всеки урок показва колко пъти е бил добавян като любим ;)

И пак да повторя имайте малко търпение и всичко ще си дойде на мястото :)

bubsss | Apple България

#43 T1mM

T1mM

Редовен член

• Потребители
  • ПипПип
  • 428 Мнения:
  • Точки:4

Публикувано: 08 December 2009, 16:13

Добре де не ви ли изглежда малко празен, с тия големи полета :?
-Може да се добави некъф текст под ITSchool - сайта за на баба ми фарчилото.Щот е мн голямо празното поле м/у ITSchool и user полето.
Като видех новия дизайн ми мина през акъла "тука ще гледам мечо пух онлайн" IMO.
-То хуу важно е съдържанието(е що не го мацнахте на PageMaker-а и без тва там има готови простотии.), ама...това си е сайт за уроци, на едни от водещите така да се каже software-и и треа да има по преличен вид, а не да скрулваш като откачен за да видиш заглавията на 5-6 урока.

Накратко: ми изглежда детски...

#44 Sao

Sao

Нов

• Потребители
  • 88 Мнения:

Публикувано: 08 December 2009, 16:15

AAA това е върха! Много ми хареса. Цветовете са по-светли, не като преди. Малко са по големи бутоните, но както казаха съдаржанието е по важно естествено. Само искам да питам нещо. ... Ще има ли уроци за 3д програми? Имаше такава тема, но някой беше казал че сайта (photoshop-bg) е само за photoshop. Е вече май не е с такова име, ще се очаквали този раздел?

Еdit: Намерих малък проблем. като натисна "Емисии - Уроци, форуми" ми дава грешка:

Грешка
Страницата която търсите не е намерена.

За повече информация, може да се обърнете към администратора на сайта - bubsssone@gmail.com

Публикувано изображение

#45 spell

spell

Нов

• Потребители
  • 4 Мнения:

Публикувано: 08 December 2009, 17:15

Не ме кефи новия стил стария беше супер но това е мое мнения честито

#46 milkobo

milkobo

Нов

• Потребители
  • 1 Мнения:

Публикувано: 08 December 2009, 19:02

Само не ми харесва че ги няма картинките от уроците в ляво,много кофти!Така виждаш не само заглавието а ти става нагледно за какъв ефект е урока.Иначе е добре сайта,Браво!

#47 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 09 December 2009, 10:45

Засега има недовършени модули или такива кои още са скрити, но скоро и те ще са достъпни.

Надявам се новият сайт да ви хареса и ще се радвам да чуя вашето мнение за него.

Дано това нещо се отнася за картинките на самите уроци,както и с категориите - анимиране,рисуване,текстови ефекти.С тези етикети сега -не е практично изобщо,влизам на фотошоп-анимации и ми вади и флаш.Вчера и уроци за рисуване търсих,исках да дам линкове на един пич - такова кликане падна и нищо .Стискам палци.:)

#48 adraganov

adraganov

Нов

• Потребители
  • 1 Мнения:

Публикувано: 09 December 2009, 16:46

Опитвам се да изключа абонаменти, дето ги нямам, защото получих 15 мейла в последните няколко часа...

#49 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:

Публикувано: 09 December 2009, 19:21

Това е бъг, получен при днешното обновяване на форума. Мисля че проблема е оправен и повече няма да получаваш, освен ако не си се абонирал.

bubsss | Apple България

#50 hishtnika

hishtnika

Феномен

• Новинари
  • 19 Мнения:

Публикувано: 09 December 2009, 22:35

Честит нов сайт с малко закъснение. :)