Прехвърляне към съдържание

Снимка

Малко Помощ с phpbb3 форум

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Lamer4o

Lamer4o

Нов

• Потребители
  • 99 Мнения:
  • Точки:0
  • Новини:0
  • Уроци:0

Публикувано: 22 December 2009, 11:37

Така не съм много добре с правенето на такъв вид форум но се справих някакси да го направия сега исках да сложа в галерията някакви аватари хората да си избират ако нямат,обаче като дам на Галерия ми излиза Само моят аватар...направих нов Акаунт влизам да избера от галерията аватар Няма никакви... Можели да ми помогнете да оправия Галерията и примерно да мога да сложа Някакъв Аватар за Потребителите който нямат (В смисъл регистрираш се и още нямаш аватар и нали ти е Defuase никакъв да сложа някакъв да излиза)
Ще съм ви много благодарен.

Edit :
А да и да не забравия, Понеже има хубави аватари с малко по голям размер от моят примерно съм сложил с размер 256 х 256 да е максимално а то излиза много голяма
От 256 х 256 само да го прави примерно 115 х 130
В смисъл
Качвам си аватар с размер 256 х 256 и форумът сам го прави с размер 115 х 130

#2 AxllRose

AxllRose

Мистър Флаш

• Модератори
  • ПипПипПип
  • 524 Мнения:
  • Точки:50
  • Уроци:23

Публикувано: 22 December 2009, 12:11

форума на твой хост ли е качен?

#3 Lamer4o

Lamer4o

Нов

• Потребители
  • 99 Мнения:
  • Точки:0
  • Уроци:0

Публикувано: 22 December 2009, 12:12

Да на мои хост е Влизах в Gallery-то и в Upload сложих там аватари PNG / JPEG / GIF / BMP никой от тях не се показва..
И Можеби преди да попиташ да пътят към Галерията и Ъплоад са показани в опцийте на форумът.

Edit :
Така оправих галерията да се показва но сега иде реч за Големината на аватарите как да се Правият САМИ от 256 х 256 на 115 х 130 ?

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители