Прехвърляне към съдържание

Снимка
* * * - - 2 Гласове

Нови общи условия

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:
  • Точки:0
  • Новини:0
  • Уроци:0

Публикувано: 03 January 2010, 16:21

От снощи са променени общите условия в сайта. Ще е хубаво да ги прочетете и спазвате, особено може да наблегнете на частта с отношението и добрият тон спрямо останалите. Вече ще се следи много изкъсо за това, тъй че умната. Нека не се налага да сме като някакви падари и нека заедно направим сайта едно по-приятно и полезно място за всички.

Както знаете при достигане на 100% предупреждение, за 30 дни автоматично ще ви бъде отнемано правото да посещавате сайта ;)

bubsss | Apple България

1 терапевт = 1024 гигапевта

#2 e!ns7e!n

e!ns7e!n

Нов

• Потребители
  • 55 Мнения:
  • Точки:6

Публикувано: 04 January 2010, 00:58

Хмм според мен всичко е ок, без една от точките!!

1.7. Всички потребители използват iTSchool на собствен риск. Екипът на сайта не носи отговорност за каквито и да било последствия причинени в резултат на информация поместена в сайта.

Това според мен не трябва да е така , поради две причини:

1. Всеки урок се проверява, тоест качеството трябва да е гарантирано!!!
2. След като е гарантирано, това е успеха на сайта, това е имиджа. Тоест всеки урок е видян, прегледан, одобрен, което трябва да значи, че качеството е добро и в резултат на това информацията няма да навреди на потребителя!

Личното ми мнение е, че тази точка от "Новите общи условия" не трябва да я има :) Надявам се разбрахте, на къде бия и какво имам в предвид, а това е в плюс според мен за сайта!

#3 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:

Публикувано: 04 January 2010, 07:17

Я си представи, че си някой който за пръв път пуска фотошоп да речем и почваш да правиш даден урок за фото обработка, е да ама понеже нищо не знаеш и си скапваш единствената снимка от сватбата на сестра ти примерно и решаваш че сайта и хората стоящи зад него са ти виновни. Тази точка е за случай от този род. Също така и за неща пуснати от потребителите коментари, мнения и т.н. ;) Няма как да искаш примерно аз да нося отговорност за това че Пешо е пуснал съвет как да си оправите компютъра и вследствие на това сте си затрили супер важните бизнес документи. Надявам се разбра накъде бия и защо е тази точка ;)

bubsss | Apple България

1 терапевт = 1024 гигапевта

#4 Elbi

Elbi

ангел хранител

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 1292 Мнения:
  • Точки:3

Публикувано: 04 January 2010, 08:36

Малка правописна грешка:

3.1. Писането на кирилица е задължително! Забранено е писането на латиница, както и заместването на букви с цифрени означения или комбинации от други знаци. Официален език за милата ни родина е бъгарският, не просто кирилицата.

Доколкото знам е БъЛгарския (с главна буква). ;)
...и понеже имал само прасета, замести петела с прасе, и ставаше по първи прасета...

#5 serenity

serenity

Стар вълк

• Артисти
  • ПипПипПип
  • 707 Мнения:

Публикувано: 04 January 2010, 10:16

Недей яде Бъбса за глупости - пише се с малка буква.
I found serenity ...

Публикувано изображение

#6 Elbi

Elbi

ангел хранител

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 1292 Мнения:
  • Точки:3

Публикувано: 04 January 2010, 11:21

Голямата буква не е проблема (и в двата случая е правилно), а правописната грешка.
...и понеже имал само прасета, замести петела с прасе, и ставаше по първи прасета...

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители