Прехвърляне към съдържание

Снимка
- - - - -

Компютърна Литература

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 dfkj

dfkj

Lich King

• Потребители
  • ПипПип
  • 482 Мнения:
  • Точки:31
  • Новини:0
  • Уроци:0

Публикувано: 12 January 2010, 11:48

Здравейте
Въпроса ми е къде в София има хубава книжарница за компютърна литература или поне къде има нещо повече от ръководство за пс или флаш... :)
lose yourself

#2 bile

bile

Редовен член

• Артисти
  • ПипПип
  • 479 Мнения:
  • Точки:0

Публикувано: 12 January 2010, 12:16

Хм... специализирана книжарница само за компютърна литература няма май в София - добри са книгоманийте и бууктрейдинга /респективно orange, ъгъла на витошка с алабин и бууктрейдинга над попа. В мола на стамболийски също имаше голяма, до колкото си спомням/. Обаче доста по-голям успех ще постигнеш в намирането на отговор ако постнеш какво точно те интересува.
pestilence | ...black snake is evil, black snake is all I see...

#3 dfkj

dfkj

Lich King

• Потребители
  • ПипПип
  • 482 Мнения:

Публикувано: 12 January 2010, 12:28

Питам защото снощи бях до НДК и разгледах Хеликон, ама там пък нищо няма :)
А иначе за момента ще ми бъде интересна всяка книга покриваща нещо по-задълбочено покрай джава.
Ще уча следващият семестър бази данни, та мисля че ако прочета нещо и за пхп ще ми е от полза
Също така на компа имам една книга "Компютърни Мрежи" само че е стара и искам да проверя дали няма да я има някъде
Може пък да има и някоя друга интересна книжка за която не знам, затова исках да отида да разгледам някъде :)
Мерси за бързия отговор
lose yourself

#4 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 12 January 2010, 12:55

...на компа имам една книга ...
Може пък да има и някоя друга интересна книжка за която не знам, затова исках да отида да разгледам някъде :)

:) а,аз имам една под ,не е по темата ,но за разглеждане ,може да разгледате тук,не знам за книгите,но видеата са хубави като такива.
"Просто се чудих кво да правя и ми хрумна нещо такова и аз не мога да го различа като нещо но ми харесва .... поне на мен "

#5 dfkj

dfkj

Lich King

• Потребители
  • ПипПип
  • 482 Мнения:

Публикувано: 12 January 2010, 13:00

Не се бях сетил за този сайт, мерси :)
Все пак предпочитам нещо хартиено, така че който има инфо да споделя :)
lose yourself

#6 poli1111

poli1111

Нов

• Потребители
  • 61 Мнения:

Публикувано: 12 January 2010, 15:01

Компютърна литература

#7 bili333

bili333

Нов

• Потребители
  • 66 Мнения:

Публикувано: 12 January 2010, 15:50

Прегледай първо каталозите на по-големите Бг.издателства в Интернет, но според мен актуална литература по въпроса ще намериш на английски. Е, и нашите пускат нещо интересно от време навреме, но трябва да следиш. Все пак аз лично съм доста разочерована от компютърната литература,която излиза на български,в повечето случаи е "остаряла" или ужасно преведена;)Успех в издирването!!!

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители