Прехвърляне към съдържание

Снимка

Mitsubishi Lancer Evolution X

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 raylight75

raylight75

Нов

• Потребители
  • 43 Мнения:
  • Точки:0
  • Новини:0
  • Уроци:0

Публикувано: 03 March 2010, 19:59

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Коментирайте и критикувайте но воля
Ако има желаещи за този форум може и туториал да спретна, обаче ако има достатъчно желаещи.

#2 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 03 March 2010, 21:07

Поздравления за труда Ви.Наистина добра работа.Цвят и осветление.Джантите са Ви любимите.Седалки.Крилото.Избегнал сте грозотиите по предната броня.Гласувам ЗА урок,просто един глас повече,не ползвам макс.
"Просто се чудих кво да правя и ми хрумна нещо такова и аз не мога да го различа като нещо но ми харесва .... поне на мен "

#3 Sprint-Debugger

Sprint-Debugger

Нов

• Потребители
  • 44 Мнения:

Публикувано: 07 March 2010, 19:44

Само като прочетох Mitsubishi и raylight75 си казах"Оооо дааа!" :D Уникален си човек и правиш уникални неща! Продължавай и не се отказвай! ;)
Аз също се мъча да направя нещо от сорта, но имам проблем с крайното разполагане на колата спрямо пътя, както и background-a. Ако ми дадеш линк към някое уроче, ще съм ти адски благодарен :)
Поздрави отново!

#4 Max_Oxx

Max_Oxx

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 659 Мнения:
  • Точки:7

Публикувано: 08 March 2010, 02:45

Само като прочетох Mitsubishi и raylight75 си казах"Оооо дааа!" :D Уникален си човек и правиш уникални неща! Продължавай и не се отказвай! ;)
Аз също се мъча да направя нещо от сорта, но имам проблем с крайното разполагане на колата спрямо пътя, както и background-a. Ако ми дадеш линк към някое уроче, ще съм ти адски благодарен :)
Поздрави отново!

И аз ще съм благодарен чесно :D
Както и как се пави боята да изглежда така лъскава , в смисъл да грее самия цвят ? Е тва немога да го докарам ич ... (не че другото става де ама се пак)
Но евото е убиец :)

#5 The_Doctor

The_Doctor

Нов

• Потребители
  • 1 Мнения:

Публикувано: 12 March 2010, 15:13

Впечатляващо! Все едно гледам истинска снимка. :) Чакаме туториал с нетърпение!

#6 raylight75

raylight75

Нов

• Потребители
  • 43 Мнения:

Публикувано: 15 March 2010, 23:46

Огромно благодаря на всички за добрите думи, писах в другата тема, че ако ми остане време не веднага но ще се опитам да направя нещо, не е 100 процента сигурно но ще видим.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители