Прехвърляне към съдържание

Снимка

Опити за 3D, на новобранец в т'фа

• Please log in to reply
88 replies to this topic

#1 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:
  • Точки:0
  • Новини:0
  • Уроци:0

Публикувано: 10 March 2010, 13:20

Публикувано изображение
"Просто се чудих кво да правя и ми хрумна нещо такова и аз не мога да го различа като нещо но ми харесва .... поне на мен "

#2 Battleman

Battleman

Ветеран

• Потребители
  • ПипПипПипПип
  • 912 Мнения:
  • Точки:3

Публикувано: 10 March 2010, 14:02

Черъктъра ти ли си го правил?

Публикувано изображение

#3 serenity

serenity

Стар вълк

• Артисти
  • ПипПипПип
  • 707 Мнения:

Публикувано: 10 March 2010, 15:01

мдам и аз тва питам и искам и меш и текстури и абе да видя какво си прайл по него и как ( ако ти си го прайл де) :D
I found serenity ...

Публикувано изображение

#4 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 10 March 2010, 16:16

... и искам и меш и текстури и ...

хи хи ,ти и на сладкарница ще поискаш да ме водиш още малко
дайте по едно рамо за урок в темата на xray за ево-то,не че ще го направи :),мен ме оставете
"Просто се чудих кво да правя и ми хрумна нещо такова и аз не мога да го различа като нещо но ми харесва .... поне на мен "

#5 Elbi

Elbi

ангел хранител

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 1292 Мнения:

Публикувано: 12 March 2010, 10:44

Са аз щот съм мега-неориентиран у фАРТ-а и неговите производни да отперем един тъп въпрос. И щот е тъп въпроса, ще се радвам аФтора да има любезността да ми отговори. Аджеба какво се показва на тия картинки, демек кое е ТВОЕ? Щот да знам какво да гледам по картинките...
...и понеже имал само прасета, замести петела с прасе, и ставаше по първи прасета...

#6 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 12 March 2010, 13:03

Ей,как па един не каза,че са и широки чорапите(кори) !
Моля ,дайте своя глас за урок тук в сайта

#7 raylight75

raylight75

Нов

• Потребители
  • 43 Мнения:

Публикувано: 15 March 2010, 23:44

хи хи ,ти и на сладкарница ще поискаш да ме водиш още малко
дайте по едно рамо за урок в темата на xray за ево-то,не че ще го направи :),мен ме оставете

Знаеш ли един 3д модел колко работа иска, примерно модела на колата е правен 20дни и трябва 20дни да ги събера н 2стр или 10мин урок, помисли малко.
И един урок няма да ви направи добри моделери просто ще ви даде някой насоки къде да дълбаете, в крайна сметка се иска огромно желание и работа за да правиш такива неща.
Все пак съм зает ако ми остане време ще направя, но пак повтарям ако имам време.
btw незнам кое е твое но има нещо свежо в картинките и тяхното оформяне, получило се е добре. Все пак е добре да казваш кое си правил няма страшно винаги може да се открие нещо позитивно.

#8 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 16 March 2010, 13:26

Относно урок - всеки един урок,тук в този сайт ,за 3D ,НА БЪЛГАРСКИ- ще ориентира доста хора за доста неща.Нещата,които показвате и броя програми с които го правите - доста може да се научи.А дали Ви се показва кое,как и за колко време правите - решението е Ваше,както и времето.
Нещо в процес:
Публикувано изображение

#9 Elbi

Elbi

ангел хранител

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 1292 Мнения:

Публикувано: 16 March 2010, 14:16

За последен път казвам и вдигам ръце. Ако не ме лъже паметта, секцията е за лично творчество. Почни сам да правиш моделче след моделче. Първо простички, после по-сложни. Щото така да "взимаш на заем" произволен чужд модел от нета на нищо няма да те научи. Друг е въпроса, че по нещото дето си показал има няколко груби грешки в топологията, особено пък за модел дето ще се анимира.
...и понеже имал само прасета, замести петела с прасе, и ставаше по първи прасета...

#10 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 16 March 2010, 19:02

"нещото" е пеленаче още и има много грешки,както отбелязаните ,така и в пропорциите,ама най-много при подбедриците личи,ще си играя по главата,лице,ръце,нокти,дрехи,ще има текстури,оръжия и други благинки.
И няма да се анимира.Та няма си играя с Retopology.
пс. репутация "лоша" ! :)

#11 Elbi

Elbi

ангел хранител

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 1292 Мнения:

Публикувано: 17 March 2010, 08:00

Искаш да кажеш че това е твой модел, тъй ли? Почнат от нулата?

#12 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 17 March 2010, 09:39

Модела си е 100% мой труд - аз съм правил,събирал и позиционирал.Не съм го отгледал обаче от полигонче - нямам нервите,познанията и времето.Ползвал съм две програми за различните части - глава,тяло,крака, опашка,поза.И цялото нещо е отнело 10 мин.,като даже не съм запазил файла,това е само първоначалния вид,един вид отправната точка.Пак казвам , нямам за цел "уау" ефект,нищо не печеля от това,пък съм и доста далеч от него.Пускам за мене си. :),пък и гледам ,че няма много-много във форума.Исках да питам в твоята тема "вършено,недовършено" що няма нови неща там,ти си основния двигател тук, ама се оказа че не мога да пиша . И така.
пс. -273.16 ли е абсолютната репутация?

#13 Elbi

Elbi

ангел хранител

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 1292 Мнения:

Публикувано: 17 March 2010, 10:56

Ахам, това значи че НЕ Е твой модела. Събиране на части от Позер или някоя друга програма с готови модели не е творчество, прощавай. Задълбай САМ! Повярвай ми, може да не е толкова качествено отначало, но удоволствието от работата е далеч по-голямо. И ще можеш да кажеш че си го направил САМ, от нищото.
Колкото до онази стара тема, има нови неща, довършени, но са секретни. ;)

#14 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 17 March 2010, 12:37

Просто не мога от нищото,който не може - си го не може.
Ще си се "уча" да си монтирам "задна,дясна гума" и не ме интересува добива на каучук,вулканизация и подобни :)
"има нови неща, довършени, но са секретни" - изложбата на графилите мина,какво стискаш толкоз в ръката ? ;) :) :)

#15 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 18 March 2010, 14:48

Сбирщайн,ама си ми харесва :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#16 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 20 March 2010, 19:29

Публикувано изображение

#17 Battleman

Battleman

Ветеран

• Потребители
  • ПипПипПипПип
  • 912 Мнения:

Публикувано: 20 March 2010, 20:03

Защо са и толкова увиснали... "бомбите" на опасната девойка?

Публикувано изображение

#18 np09

np09

Редовен член

• Потребители
  • ПипПип
  • 280 Мнения:

Публикувано: 20 March 2010, 21:35

може да е попаднала на некадърен хирург за силикона ;)
Не се бори с конкуренцията... възползвай се от нея | Портал за домашни любимци

#19 serenity

serenity

Стар вълк

• Артисти
  • ПипПипПип
  • 707 Мнения:

Публикувано: 20 March 2010, 21:48

Ахахаха ужасни сте :D Шях да питам каква е точно идеята на тия неша? В смисъл какво ще ги правиш после?
I found serenity ...

Публикувано изображение

#20 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 21 March 2010, 12:46

може да е попаднала на некадърен хирург за силикона ;)

:) Какво знаеш пък ти?Това не си го правила,за да знаеш.И твоите,и на Надето са естествени!
Няма ни смисъл,ни идея.Сбирщайн,,играя си.

#21 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 21 March 2010, 19:23

Публикувано изображение

#22 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 22 March 2010, 19:26

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#23 np09

np09

Редовен член

• Потребители
  • ПипПип
  • 280 Мнения:

Публикувано: 22 March 2010, 22:32

:) Какво знаеш пък ти?Това не си го правила,за да знаеш.И твоите,и на Надето са естествени!

Хаха, шегуваме се де, не се впрягай :) Винаги се радвам на по-неидеалните форми :)
Не се бори с конкуренцията... възползвай се от нея | Портал за домашни любимци

#24 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 23 March 2010, 17:12

Публикувано изображение

#25 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 25 March 2010, 13:41

Публикувано изображение

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители