Прехвърляне към съдържание

Снимка

Опити за 3D, на новобранец в т'фа

• Please log in to reply
88 replies to this topic

#51 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:
  • Точки:0
  • Новини:0
  • Уроци:0

Публикувано: 27 April 2010, 15:04

Публикувано изображение
"Просто се чудих кво да правя и ми хрумна нещо такова и аз не мога да го различа като нещо но ми харесва .... поне на мен "

#52 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 27 April 2010, 21:33

Публикувано изображение
"Просто се чудих кво да правя и ми хрумна нещо такова и аз не мога да го различа като нещо но ми харесва .... поне на мен "

#53 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 28 April 2010, 15:02

Публикувано изображение
Публикувано изображение

#54 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 30 April 2010, 10:30

Понеже в неделя ще дават филм с тази кака,та си намерих занимавка,пък ще видим какво ще излезе...
Публикувано изображение

#55 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 06 May 2010, 19:21

Кака Джули стана ту мач секси и 18+ да сложа,няма как да го пусна пък и баси парадокса.Нещо друго,чисто,без бъмп,дисплейс и фотошоп.
Публикувано изображение

#56 serenity

serenity

Стар вълк

• Артисти
  • ПипПипПип
  • 707 Мнения:

Публикувано: 07 May 2010, 09:29

Ужас - какво я направи ти тая мацка.... Това си е чиста гавра :D
I found serenity ...

Публикувано изображение

#57 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 07 May 2010, 11:05

Гледам ,че змийти са на мода - радвам се,че ти харесва :)

#58 Battleman

Battleman

Ветеран

• Потребители
  • ПипПипПипПип
  • 912 Мнения:
  • Точки:3

Публикувано: 07 May 2010, 12:09

какво я направи ти тая мацка...

Това тя ли е?

Публикувано изображение

#59 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 07 May 2010, 12:26

неееее,не е Тя :) стига,де,прекалено зле би било това да е Тя,дори като за мене
тука събрах разни (има-няма 10 ) в едно и - е,не се получи,ма кога се е получавало
подсмърч,подсмърч

#60 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 10 May 2010, 22:06

Публикувано изображение

#61 niki michailov

niki michailov

hate matters

• Артисти
  • ПипПипПипПипПип
  • 2205 Мнения:
  • Точки:6

Публикувано: 11 May 2010, 16:39

А авторски неща кога ше почнеш да правиш?
Ако ще си ги мериме, най-големия е онзи който е инфектиран...

#62 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 11 May 2010, 17:21

Какво са "авторски неща" ? Какво разбираш под това?

#63 Battleman

Battleman

Ветеран

• Потребители
  • ПипПипПипПип
  • 912 Мнения:

Публикувано: 11 May 2010, 17:53

От-ма се твойто. Туй същото, дето ти пили Елби винаги.

Публикувано изображение

#64 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 11 May 2010, 18:29

Какво означава пили? Като не е авторско - пусни същата картинка,пейстни я тука.Кажи, че на баба гоблените не са авторски.Кажете какво е "авторско" ? Гледам ,пускат се неща с име "колаж" - са, или не са авторски? :)Можеш ли да кажеш в тази картинка,кое е 3d,3d ли е,какво е 3d,какво е фотошоп,това което виждаш текстури ли са , или е монтаж всичко?
Четете ли цялата тема изобщо? :) 3D -то не се изчерпва само с макс-а, и не е само макс.Или е?

#65 Max_Oxx

Max_Oxx

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 659 Мнения:
  • Точки:7

Публикувано: 12 May 2010, 01:04

Какво означава пили? Като не е авторско - пусни същата картинка,пейстни я тука.Кажи, че на баба гоблените не са авторски.Кажете какво е "авторско" ? Гледам ,пускат се неща с име "колаж" - са, или не са авторски? :)Можеш ли да кажеш в тази картинка,кое е 3d,3d ли е,какво е 3d,какво е фотошоп,това което виждаш текстури ли са , или е монтаж всичко?
Четете ли цялата тема изобщо? :) 3D -то не се изчерпва само с макс-а, и не е само макс.Или е?

Братле , защо не вземеш да си топнеш Д-то в студена вода и не спреш да се праиш на интересен (или мега ограничен, ако неразбираш наистина какво се има впредвид под "Авторко" )!
Става дума за нещо което ти си измислил , нещо което е минало през ума ти, през ръцете ти и тогава на екрана, нещо което никой друг не е правил досега, ПРавенето на самолет да речем по blueprint скица в макса няма нищо авторско. Да трудно е да се направи и изсква познания и си вложил много труд в него , но в крайна сметка не е нищо авторко докато не си измислил ти сам и последното болче къде да стои (това е само пример разбира се). Незнам какво ти разбираш под авторксо и кое не ама ...
Това е за мен , ако бъркам моля да ме извините <_<

#66 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 12 May 2010, 09:58

Става дума за нещо което ти си измислил , нещо което е минало през ума ти, през ръцете ти и тогава на екрана, нещо което никой друг не е правил досегаТова е за мен , ако бъркам моля да ме извините <_<

Аудиту ,аватаря ти - и той не е "авторски",според тебе,а ?Що са тез букви там ?

#67 Elbi

Elbi

ангел хранител

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 1292 Мнения:

Публикувано: 12 May 2010, 10:41

Аз тая тема отдавна съм я отсвирил, боли ме, сбирщина недоброкачесвени модели изнамерени из нета. Но ако смятате да я превърнете в караница просто ще я затворя. Тъй че Фнимателно.
...и понеже имал само прасета, замести петела с прасе, и ставаше по първи прасета...

#68 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 12 May 2010, 12:16

Аз не мисля,че някой се ,или има намерението да се кара с някой.Като има повече от едно мнение в някоя тема и - спорят,карат се,псуват?
Мнение,различно от останалото,не дай си боже,различно от на Модератор - темата се затваря,отворкото се баннва и цари мир и либоф?
а уж "Аз тая тема отдавна съм я отсвирил, боли ме"
"сбирщина" - прав си,ама толкова си не/мога
"недоброкачесвени модели " - доста смело мнение,като знаеш кои са авторите и оборотите им от тези модели -сподели ги с мен и останалите
че изглеждат "недоброкачествени" след като са ми минали през ръцете, е друг въпрос - мнения,коментари,препоръки,уроци приемам всякакви,как да не изглеждат така .
Ти си Модератор - и хляба и ножа са в теб.

#69 Elbi

Elbi

ангел хранител

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 1292 Мнения:

Публикувано: 12 May 2010, 14:27

Четох, четох последния пост и какво да кажа. Съгласявам се! Моделите са върха, невиждани, няма по-добри. Това че не си ги правил ти няма значение, изкуството си личи веднага. Майсторлъка си се вижда от раз. А авторите им не ги познавам, сигурно са милионери, а аз с такива не си играя. Сигурно доста си се изръсил за да можеш да ги ползваш, предполагам са за някоя поне холивудска продукция. Или за някой нов мегахит на Близард. Така че аз седя останал без думи, направо шокиран.

Опа, замалко да забравя, модератора никога не е прав! Дори като казва добър ден.

П.С. И без да визирам конкретно автора на темата. Никога, ама НИКОГА не бъркайте изказването на различно мнение с откровената глупост.
...и понеже имал само прасета, замести петела с прасе, и ставаше по първи прасета...

#70 niki michailov

niki michailov

hate matters

• Артисти
  • ПипПипПипПипПип
  • 2205 Мнения:
  • Точки:6

Публикувано: 12 May 2010, 15:32

Колажите ги остави - какво има 3Дто с колажирането?
Ти сега искаш да се научиш на 3Д или ше си тъпчеш на едно място?
Щото това правиш - забавляваш се ОК ама не научаваш нещо ново в самото 3Д.
Ако ще си ги мериме, най-големия е онзи който е инфектиран...

#71 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 12 May 2010, 16:42

Забавлявам си се,да.С програми за готови модели,то и по самите модели доста промени се правят,но явно не е 3d това,още по-малко авторско.Иначе си гледам уроци за 3d,ама много ми се омазаха понятията.Почва от скица,минава през xsi,после зибръш,после като го вкара във фотошопа и кво ли не го прави там,козина,коса,очи,и цветовете променя и овърпейнт и всичко.Ма явно така се прави.Като изгледам всичко пък може и да ми стане ясно.Ма няма много надежда,хич даже,ко да правим :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#72 Max_Oxx

Max_Oxx

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 659 Мнения:
  • Точки:7

Публикувано: 13 May 2010, 20:52

Коментара ти по моя пост няма да го коментирам изобщо .... просто няма смисъл . :lol:
Въпроеки това ще ти дам един съвет , нещо на което аз съм се научил , и то е че колкото по малко photoshop има толквоа по добре. Гледай максимално много да използваш 3D-то за всякакви видове неща , било то за косми , било то за очи за каквото и да е за СВЕТЛИНАТА най-вече защото колкото и да ги виждаш нещата във фотошопа и да те бива , почти винаги резултата от повече 3d манипилации е в пъти по добър (освен ко не си някакъв наистина мастър с "четката" ) Така че гледай на фотошопа да оставиш само фон и евентуално color correction , тук таме малко контраст и това е!

#73 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 13 May 2010, 21:25

Автора е мастър,и с фотошопа и с 3-дето.:) Последно бат Цецо за него бачка,филма излезе вече.Та гледам да гледам от най-добрите.Кучето не е станало месар с гледане,ма да не съм куче пък :)
та гледам уроци,де,концепт арт ли,нещо такова му казват май на крайния продукт

#74 h5n1

h5n1

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 241 Мнения:

Публикувано: 14 May 2010, 11:42

така без фотошоп изглежда ли реално?
Публикувано изображение

#75 Battleman

Battleman

Ветеран

• Потребители
  • ПипПипПипПип
  • 912 Мнения:

Публикувано: 14 May 2010, 12:03

Направи цяла сцена, не просто елемент.

Публикувано изображение