Прехвърляне към съдържание

Снимка

Въпрос за photoshop

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 serenity

serenity

Стар вълк

• Артисти
  • ПипПипПип
  • 707 Мнения:
  • Точки:0
  • Новини:0
  • Уроци:0

Публикувано: 12 January 2011, 08:59

Това е smart object :D Става като дадеш импорт на цяло PSD или EPS примерно. Ако искаш да ги променяш се отварят като нов файл и тогава... епса с илюстратор обаче. Както сам си разбрал при save промените ги запазва. Дай дясно копче на самия слой да видиш какви опции ти дава.
I found serenity ...

Публикувано изображение

#2 rumenpenev_ps

rumenpenev_ps

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 618 Мнения:

Публикувано: 12 January 2011, 10:48

...и ми отваря друго psd което е в същата папка ....

..изненадан съм ,че не си работил с туй до ся :) прави разлика между .psd и .psb
пишеш в търсачка "smart object" и гледаш уроци,като: линк, link2,тоя е голееем пич
Darth_Vader

Хора,аз се опитвам от седмици да се изрежа,но косата ми е къса (момиче съм) и постоянно е наежена,как да я изрежа много ми е трудно.

#3 Max_Oxx

Max_Oxx

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 659 Мнения:
  • Точки:7

Публикувано: 12 January 2011, 15:07

Ъъъъ Nice
Ми не съм го чувал и незнаех че има такава опция. Затова не съм го ползвал и съм се оправл да кажем по каруцарския начин, но би спестило много време и това че позволява разпъването на вектори също е много полезно :)

#4 rumenpenev_ps

rumenpenev_ps

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 618 Мнения:

Публикувано: 13 January 2011, 13:14

..малко не е по темата,но все пак ..ако импортваш вектори:
трябва да знаеш този илюстраторски вектор,ко ше го правиш във фотошоп..ако го импортнеш по начина ,показан в тези клипчета за смарт обектите,имаш ограничения при работата с вектора във фотошоп,как да ги заобиколиш,виж това клипче линк1
преценяш си коя програма ти е по-удобна на теб самия, линк2
Darth_Vader

Хора,аз се опитвам от седмици да се изрежа,но косата ми е къса (момиче съм) и постоянно е наежена,как да я изрежа много ми е трудно.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители