Прехвърляне към съдържание

Снимка
- - - - -

Group Buys

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Петков

Петков

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 623 Мнения:
  • Точки:0
  • Новини:0
  • Уроци:0

Публикувано: 12 October 2011, 16:04

Готино е т'ва ама малко ме изнервя колко бавно говори и колко пъти повтаря 1 и също нещо, да си тъп ще го запомниш а това се предполага че не е кат за най-тъпите юзъри :D
Публикувано изображение

#2 rumenpenev_ps

rumenpenev_ps

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 618 Мнения:

Публикувано: 12 October 2011, 19:24

не си прав
за най-тъпите е,с оглед цената за подобно качество
и 5 долара не заслужава
линда или келби препоръчвам
просто не си губете времето с третата част,първите две са пълна скръб
Darth_Vader

Хора,аз се опитвам от седмици да се изрежа,но косата ми е къса (момиче съм) и постоянно е наежена,как да я изрежа много ми е трудно.

#3 vasil komitov

vasil komitov

Нов

• Потребители
  • 3 Мнения:

Публикувано: 14 October 2011, 09:30

Здравейте,
Благодаря за постовете на Петков и rumenpenev_ps, въпреки доста крайното мнение на последния.
Надявам се, че то е продиктувано от високия му професионализъм, следствие на което е завишения критерий.
Всеки който се занимава с ретуш, може да си направи сам извод от предишните уроци и от сегашните демота.
Аз мисля, че Наталия и Витали показват един доста нестандартен поглед към ретуша. Съгласен съм с Петков.
В крайна сметка моето предложение не е за критика и коментар на уроците, а за използване на една възможност,
срещу малка сума да получим максимално легално 2 DVD-та. Понеже като всяка промоция и тук има срок до 2.11.2011
Ви моля, нека пишат само хора които искат да участват. И малко повече активност ако обичате!

#4 rumenpenev_ps

rumenpenev_ps

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 618 Мнения:

Публикувано: 14 October 2011, 14:30

ква активност,бе,пари да пращат,активност не ти трябва

баси,рибаря

как ще се сдобием "легално" ? ае,парите аз да ги събирам,може,нали? как ще се ползват тез безценни уроци,събираме се на групички и учим?или на конферентен по скайп? как определи (скромната) сума от 10-15 долара на човек?

"високия му професионализъм, следствие на което е завишения критерий" - ползваш photoshop cs5 ли?плати ли си го?и пак не можеш да използваш дори Clone Stamp Tool като хората...
Darth_Vader

Хора,аз се опитвам от седмици да се изрежа,но косата ми е къса (момиче съм) и постоянно е наежена,как да я изрежа много ми е трудно.

#5 vasil komitov

vasil komitov

Нов

• Потребители
  • 3 Мнения:

Публикувано: 14 October 2011, 23:56

Едно разяснение към всички без rumenpenev_ps.

Такива групи за купуване се правят, с цел да се разбие цената на повече хора. Казвам 10-15$ защото предишен опит ме кара да си мисля, че това е сумата която хората биха отделили. А и група от повече от 15 човека трудно се събира.
Не е казано, че инициатора на такава група трябва да събира парите. Обикновено това е уважаван и с дълъг стаж потребител, на който всички имат доверие. С моето предложение не искам нито да карам някой неубеден в полезноста на уроците да участва, нито да си правя елементарна фенансова пирамида, както беше подметнато. Споменах максимално легално защото въпреки че в цената участват няколко души, ние плащаме за труда на хората направили уроците, вместо нагло да ги крадем от пиратските сайтове. След закупуване на уроците, те се качват на сървър и на всеки участник се дава персонален достъп за да си ги изтегли. Друг начин е да се ползва торент мрежата. Трети вариант, но по-скъп е да се размножат DVD-тата и да се пратят по куриер. Всичко това ще бъде обсъдено стига да има желаещи. Ако пък няма здраве да е!

Към rumenpenev_ps.
Руменчо свидетел съм на фалстарта ти в този форум(помниш ли?). Познат си ми до болка и зная за разлика от теб, какво представляваш и колко си посредствен. Не бъди на всяко гърне мирудия. Толкова ли ти е скучен живота в кърджалийско, та избиваш тук комплекси? Този форум е така обезлюден, колкото не е бил от създаването му през 2006 година и то само защото се подвизават такива като теб, а Борето го е оставил на самотек. Затвори си устата и не пиши в моите теми! Нито си интересен, нито си оригинален а си едно озлобено хлапе, което си мисли че на всичко отгоре е и много остроумно.

#6 Battleman

Battleman

Ветеран

• Потребители
  • ПипПипПипПип
  • 912 Мнения:
  • Точки:3

Публикувано: 15 October 2011, 11:14

Платеният Фотощоп не те прави професионалист, just a note.

Публикувано изображение

#7 rumenpenev_ps

rumenpenev_ps

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 618 Мнения:

Публикувано: 15 October 2011, 15:35

Платеният Фотощоп не те прави професионалист, just a note.

непознаването на инструментите(възможностите на дадената програма),също ....
да търсиш баламурници,на които да пробуташ уроците си,демонстрирайки познанията си за боравенето с "гумата" - !??

това са кадри от "първите два обучителни курса" ,сами преценете струват ли си времето(и/или парите,ако решите да платите за тях,както и дали подобни "High" техники са ви интересни и полезни в работата ви)

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

аз не бих платил на човек,който не знае да ползва възможностите ,които една програма предлага,за да ме учи на каквито и да било техники с въпросната програма
активността по темата е показателна също
Darth_Vader

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители