Прехвърляне към съдържание

Снимка
- - - - -

Бисери от Форума !?

• Please log in to reply
370 replies to this topic

#351 Max_Oxx

Max_Oxx

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 659 Мнения:
  • Точки:7
  • Новини:0
  • Уроци:0

Публикувано: 15 February 2010, 20:09

serenity , напълно те разбирам душата ... Преди време се бяхме събрали групичка от приятели и щехме да ходим да правим патаклама в дома на строителя горе в централата на IG-тата .... Голяма мизерия беше по едно време ама го поопрайха . Жалко че са се бъгнали пак . Добре че в София сичко е тип топ ( засега ... )

#352 ayanakiev

ayanakiev

Стар?!?

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 702 Мнения:
  • Точки:0

Публикувано: 20 February 2010, 11:37

Фотошоп за готвене :)
Не сме народ, не сме народ, а мърша,/ хора, дето нищо не щат да вършат./ Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!/ "Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас./ И не знаем, не можеме, не щеме/ да работим за себе си със време./ Само знаем и можеме, и щеме един други злобно да се ядеме.../ Помежду си лихи, буйни, топорни,/ пред други сме тихи, мирни, покорни.../ Все нас тъпчат кой отдето завърне,/ щот сме туткун, щото не сме кадърни.../Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -/ а всякому мерамът е развала...
Не сме народ! Не сме народ, а мърша, пак ще кажа и с това ще да свърша. П.Р. Славейков

#353 rumenpenev_ps

rumenpenev_ps

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 618 Мнения:

Публикувано: 20 February 2010, 12:10

Радва много.Както и потребителя от предното клипче.Ама що са в тази тема?
офф.Има ли някой друг с повече от -9 репутация?Искам награда,е,различна от БАНан.
Darth_Vader

Хора,аз се опитвам от седмици да се изрежа,но косата ми е къса (момиче съм) и постоянно е наежена,как да я изрежа много ми е трудно.

#354 ayanakiev

ayanakiev

Стар?!?

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 702 Мнения:

Публикувано: 20 February 2010, 13:24

тука са щото не се сещам за друга подобна тема ;)
Не сме народ, не сме народ, а мърша,/ хора, дето нищо не щат да вършат./ Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!/ "Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас./ И не знаем, не можеме, не щеме/ да работим за себе си със време./ Само знаем и можеме, и щеме един други злобно да се ядеме.../ Помежду си лихи, буйни, топорни,/ пред други сме тихи, мирни, покорни.../ Все нас тъпчат кой отдето завърне,/ щот сме туткун, щото не сме кадърни.../Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -/ а всякому мерамът е развала...
Не сме народ! Не сме народ, а мърша, пак ще кажа и с това ще да свърша. П.Р. Славейков

#355 Chizmar

Chizmar

Редовен член

• Артисти
  • ПипПип
  • 318 Мнения:

Публикувано: 26 March 2010, 20:44

УТРЕ - Лазаров ден -- Лазарките ще пеят и ще садим ГОЛЯМ ПРАЗ.
ЩЕ го кръстим ЛЕЧКОВ.
Искал да бие ЛЮИС ,по скорост но не му се отворил Жигльора и бъркал със средния пръст във Инжектопляктора,но Парамонката на полицията го засекла.

.:.
Публикувано изображение
Успехът често е единствената видима разлика между гениалността и лудостта

#356 serenity

serenity

Стар вълк

• Артисти
  • ПипПипПип
  • 707 Мнения:

Публикувано: 28 March 2010, 15:29

WTF??? Това от къде го изкопа Chizmar??? :blink:
I found serenity ...

Публикувано изображение

#357 Chizmar

Chizmar

Редовен член

• Артисти
  • ПипПип
  • 318 Мнения:

Публикувано: 28 March 2010, 16:45

Коментар от Sportni.bg, описващ кмета на Сливен и прословутия му среден пръст, който показал на КАТ

Не е от форума ни, но ме разсмя. :D

Публикувано изображение

#358 Max_Oxx

Max_Oxx

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 659 Мнения:
  • Точки:7

Публикувано: 30 March 2010, 16:53

Боже обърках темата .... сорка за спама :D

#359 ayanakiev

ayanakiev

Стар?!?

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 702 Мнения:

Публикувано: 02 May 2010, 15:14

Компютърните специалисти стават 2пъти повече всяка изминала година...конкуренцията става все по-сериозна.:)

Публикувано изображение

#360 np09

np09

Редовен член

• Потребители
  • ПипПип
  • 280 Мнения:

Публикувано: 02 May 2010, 17:56

А дано да са все повече, дал Господ такава конкуренция :lol: :lol: :lol: Но този стигне ли ниво Twitter и Gmail вече ще стане сериозно.. :unsure:

По тази тема се сетих за едни обяви за работа, които четох. Толкова ме впечатлиха, че реших да си ги копна :)

1. "Рекламна агенция в София търси да назначи WEB дизайнер.
Изисквания: Добро владеене на JOОMLA, добри познания по PHP, Flash, HTML, MYSQL."

2. "Фирма в Русе търси да назначи уеб дизайнер.

Изисквания:

- минимум 2 години опит с HTML
- минимум 2 години опит с CSS
- минимум 2 години опит с JavaScript
- минимум 2 години опит с template engines (предимство е Smarty)
- работа в екип
- добре структуриран и документиран код
- XHTML
- английски език
- портфолио

Предимства:

- работа с големи проекти и frameworks
- опит със Subversion/CVS

Задължително е доброто познание на CSS, AJAX, и JavaScript. Не предлагаме обучение."

При положение, че не псувам - останах безмълвна :)
Не се бори с конкуренцията... възползвай се от нея | Портал за домашни любимци

#361 Infusion

Infusion

Нов

• Артисти
  • 89 Мнения:

Публикувано: 03 May 2010, 23:26

А дано да са все повече, дал Господ такава конкуренция :lol: :lol: :lol: Но този стигне ли ниво Twitter и Gmail вече ще стане сериозно.. :unsure:

По тази тема се сетих за едни обяви за работа, които четох. Толкова ме впечатлиха, че реших да си ги копна :)

1. "Рекламна агенция в София търси да назначи WEB дизайнер.
Изисквания: Добро владеене на JOОMLA, добри познания по PHP, Flash, HTML, MYSQL."

2. "Фирма в Русе търси да назначи уеб дизайнер.

Изисквания:

- минимум 2 години опит с HTML
- минимум 2 години опит с CSS
- минимум 2 години опит с JavaScript
- минимум 2 години опит с template engines (предимство е Smarty)
- работа в екип
- добре структуриран и документиран код
- XHTML
- английски език
- портфолио

Предимства:

- работа с големи проекти и frameworks
- опит със Subversion/CVS

Задължително е доброто познание на CSS, AJAX, и JavaScript. Не предлагаме обучение."

При положение, че не псувам - останах безмълвна :)

Те навсякъде искат стаж и то голям, никъде не-вземат без стаж, дории за най-простото нещо. :angry:

#362 np09

np09

Редовен член

• Потребители
  • ПипПип
  • 280 Мнения:

Публикувано: 04 May 2010, 08:38

стажът е най-малкия проблем, и аз искам стаж. Въпросът е, че не можеш да пишеш обява за дизайнер, а изисквания за програмист :)

#363 rumenpenev_ps

rumenpenev_ps

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 618 Мнения:

Публикувано: 26 May 2010, 14:21

..от друг форум:
"Здравейте. Значи искам да ви попитам от къде да сваля четка "кофата" за photoshop cs3 ето и снимка линк ясно се вижда че аз е нямам. "
Darth_Vader

Хора,аз се опитвам от седмици да се изрежа,но косата ми е къса (момиче съм) и постоянно е наежена,как да я изрежа много ми е трудно.

#364 rumenpenev_ps

rumenpenev_ps

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 618 Мнения:

Публикувано: 09 July 2010, 16:20

Публикувано изображение
http://www.youtube.com/watch?v=pSh5YNc4TAQ
Darth_Vader

#365 Петков

Петков

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 623 Мнения:

Публикувано: 12 July 2010, 14:35

стажът е най-малкия проблем, и аз искам стаж. Въпросът е, че не можеш да пишеш обява за дизайнер, а изисквания за програмист :)

Т'ва щот ако може да рисува докат прави сайтовете ... някви фирми си мислят, че може да пестят от персонал и вмсето да вземат 2ма могат да наемат 1 който да върши работата на 2ма. Че ако може и заплата да не иска .... тъжна мила родна картинка
Публикувано изображение

#366 rumenpenev_ps

rumenpenev_ps

Стар вълк

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 618 Мнения:

Публикувано: 12 July 2010, 15:44

...Петков,Петков ...глей кфи красиви колежки имаш,и за заплата пита !
Darth_Vader

#367 piell

piell

Пиянка

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 653 Мнения:

Публикувано: 19 July 2010, 09:42

Хъхъ ако не беше категорията къде бихта си помислили, че се намирате?
Публикувано изображение
AVATEK - Студио за разработка и поддръжка на уебсайтове
Уеб студио на програмист на свободна практика. Създаване и поддръжка на уебсайтовe, интернет магазини, каталози и много други. Лично отношение към клиента.

http://avatek.bg

#368 np09

np09

Редовен член

• Потребители
  • ПипПип
  • 280 Мнения:

Публикувано: 22 July 2010, 18:25

Т'ва щот ако може да рисува докат прави сайтовете ... някви фирми си мислят, че може да пестят от персонал и вмсето да вземат 2ма могат да наемат 1 който да върши работата на 2ма. Че ако може и заплата да не иска .... тъжна мила родна картинка

Те затова и са на такова ниво тия фирми...ако прокопсат изобщо...междувременно наетите "специалисти" в тях не могат да се развиват, защото нямат точна област, в която да го правят. Губят и двете страни

piell, като гледам другия вариант е "Програмиране".. та не знам :)

#369 Chizmar

Chizmar

Редовен член

• Артисти
  • ПипПип
  • 318 Мнения:

Публикувано: 06 May 2011, 23:30

От друг един чат, ама...

19:10:15 [ Анонимен ] брато у нащо село пристигна цирк финалдия човека каучук жената вамп индивида наковална некакви пълни идиоти незнам от кои лудници са ги съ бирали добре че имаше пуканки и бира бати олигофрените

19:12:16 [ Анонимен ] по едно време некакв психопат се мета от 10-15 метра надолу главата у некакви мрежи после некакв н ролкови кънки пари шгатаи на въже казвам ти брато побелеха ми косите

19:14:26 [ Анонимен ] копеле тва хичкок стивън кинг иван костов нема брато цирк на ужаса мамта ми се еба

19:16:00 [ Анонимен ] а оркестера бичи некакви парчета на чеслав ниемен и омега некакви поляци еби му маиката тив казвам и сичко това за 15 евро

14/6 12:42:08 [ Анонимен ] начи като каза череши се сещам у 3-курс на едно упражнение учитела демострира как се изледва правото черво ама то един олигофрен се набамкал с череши с костилките и се запекал па учитела с показлец една по една костилка па изведнъж като се отприщи тоа геизер целят в костилки и луспи

14/6 12:44:22 [ Анонимен ] тука ги продават на литер техата мама у едни гюмуве по литер 5 лева литера ма 1 литер череши е нежъде към 450 грама начи сметаи колко литра требва да изпомпан и колко ще плата цените ного се промениха след влизането на еурото у употреба

14/6 12:47:28 [ Анонимен ] имаше ръкавици ма немаше притивогаз и сметаи как се е чуствал като то му се изходи в ицето да беше у шепите как да е ма направо го удари струята директно челно получи ненк припадък учитела почна да се гърчи като обезумял

Публикувано изображение

#370 serenity

serenity

Стар вълк

• Артисти
  • ПипПипПип
  • 707 Мнения:

Публикувано: 08 May 2011, 21:06

Мноого зле - аз не можах да се засмея, но други хора си легнаха от хилене. :)
I found serenity ...

Публикувано изображение

#371 serenity

serenity

Стар вълк

• Артисти
  • ПипПипПип
  • 707 Мнения:

Публикувано: 16 May 2011, 08:40

Не е от форума - можете да се досетите от къде е ;)

Работа с ADOBE пакета / Corel Draw; Adobe Photoshop; Illustrator /
- Криетивно мислене
- Прецизност в детайлите
- Изработване на идейни проекти

(абе тия гадове от Адоб пакета им се разраства все повече - вече и с Корел)
КРИЕТИВНОТО мислене няма да го коментирам :D
I found serenity ...

Публикувано изображение

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители