Прехвърляне към съдържание

Снимка
* * * - - 3 Гласове

Какво бихте искали да има в сайта?

• Please log in to reply
114 replies to this topic

#1 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:
  • Точки:0
  • Новини:0
  • Уроци:0

Публикувано: 10 July 2006, 18:01

Въпросът ми е доста ясен. Кажете какво искате да има в сайта, като опции, възможности, идеи, изобщо всичко в тази насока. Също кажете и какво не ви харесва в него ако има такова де? Нека заедно направим сайта по-добър :)

bubsss | Apple България

1 терапевт = 1024 гигапевта

#2 Valcho

Valcho

Нов

• Потребители
  • 76 Мнения:
  • Точки:2

Публикувано: 10 July 2006, 18:23

Хубаво е, че поне вие обръщате внимание на това, какво харесват хората и сте готови да ги изслушате.

Та.. ще е добре да се направи секция най-четени уроци. Незнам защо :D просто може би ще е хубаво да има ;)

Или може би секция: Препоръчваме ви и там да се извеждат 5 random урока ;)

#3 amika

amika

Мишката (цвър цвър)

• Модератори
  • ПипПип
  • 403 Мнения:
  • Точки:12

Публикувано: 11 July 2006, 00:08

Хубаво е, че поне вие обръщате внимание на това, какво харесват хората и сте готови да ги изслушате.

Та.. ще е добре да се направи секция най-четени уроци. Незнам защо :D просто може би ще е хубаво да има ;)

Или може би секция: Препоръчваме ви и там да се извеждат 5 random урока ;)

да и аз те подкрепям за секция най-четени уроци мисля че ще хубаво поне ще се знае какви уроци харесват потребителите а ние преводачите да занем в каква насока да се насочим
и още нещо мисля си че форума е малко изостанал (без да се обиждате)
трябва и него по някакъв начин да вдигнем на крака та идеята ми е за едно местенце на сайта
(последни теми във форума) когато някой пусне нова тема или одговор в някоя тема ще си види
човешкото любопитство надделява и всеки ще цъкне да види за какво става въпрос
според мене това е начина да раздвижим малко форума нали се стремим към върховете :D :P
По Земята кръв се лее,
а смъртта зловещо пее.
Падат черепи и кости,
мрът чалгари прости.
Адът идва на Земята
и пристига Сатаната.
Дяволът зловещо псува
Метала ще царув
а

̿ ̿̿̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з== (devil) ==ε/̵͇̿̿/'̿' ̿̿̿̿̿ ̿

#4 Ledenata

Ledenata

Уникат

• Потребители
  • Пип
  • 223 Мнения:
  • Точки:112

Публикувано: 11 July 2006, 09:02

Този сайт /форум/ съществува от прекалено малко време, за да бъде идеален. Има още много неща да се променят по него, за да стане любимо място на потребителите, но аз съм убедена, че тези промени ще бъдат направени и ще стане място, където хората ще влизат с удоволствие и желание. ;)

#5 burja

burja

Ще се пенсионирам във форума

• VIP
  • ПипПипПип
  • 517 Мнения:
  • Точки:4

Публикувано: 11 July 2006, 09:33

съгласен съм с предложенията по-горе. и предлагам да има и един най-обикновен списък на уроците по азбучен ред където човек без да трябва да използва търсачка да си разглежда заглавията(може в момента да не се сеща за това което му е интересно) и да си избира това което иска да види. :blink:

#6 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:

Публикувано: 11 July 2006, 10:05

Заповядайте http://www.photoshop-bg.com, може да си сортирате уроците по дата на добавяне, брой коментари и брой преглеждания, както и по възходящ и нисходящ ред :)

edit: и по азбучен ред може да си ги сортирате вече :)

bubsss | Apple България

#7 Valcho

Valcho

Нов

• Потребители
  • 76 Мнения:

Публикувано: 11 July 2006, 11:49

Колкото за форума и неговото развитие - спокойно ;) Както сами виждате Младия Дизайнер се разпада лека полека... В Студиото се събират само ламета, хора които незнаят за какво живеят и оставате само вие. Така, че спокойно ;) Всичко ще си дойде от самосебе си :]

#8 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:

Публикувано: 11 July 2006, 18:08

I hope so, I hope so Valcho :)

Вече и търсачката работи, моля да ме извините за закъсненялото и пускане :rolleyes:

bubsss | Apple България

#9 tankis

tankis

Нов

• Потребители
  • 72 Мнения:
  • Точки:1

Публикувано: 11 July 2006, 20:21

Браво, браво!!!!!!!! Сега остава и ресурсите да се позапълнят :)

#10 burja

burja

• VIP
  • ПипПипПип
  • 517 Мнения:

Публикувано: 12 July 2006, 11:41

Заповядайте http://www.photoshop-bg.com, може да си сортирате уроците по дата на добавяне, брой коментари и брой преглеждания, както и по възходящ и нисходящ ред :)

edit: и по азбучен ред може да си ги сортирате вече :)

радвам се че съм дал добра идея :)

#11 yani

yani

Нов

• Потребители
  • 1 Мнения:

Публикувано: 12 July 2006, 20:07

С две думи. Видео уроци.

#12 burja

burja

• VIP
  • ПипПипПип
  • 517 Мнения:

Публикувано: 12 July 2006, 20:38

С две думи. Видео уроци.

ми принципно добре,но те все пак ограничават количеството информация в урока защото могат да заемат много МБ.

#13 blood_freak

blood_freak

Enslaved

• Артисти
  • ПипПипПип
  • 568 Мнения:

Публикувано: 13 July 2006, 23:29

Много ми допада идеята, за това да има секция с "препоръчваме ви" - с избрани култови уроци, имаше един сайт който от сега незнайно защо немога да намеря, хисторкъл туториалс, в него бяха събрани най-великите уроци за фотошоп, може да има подобна секция с най-доборо от най-доброто, както прослувутия урок с стъклената топка, абстрактни фонове и т.н. ;)

#14 Iverson3

Iverson3

Редовен член

• Потребители
  • ПипПип
  • 389 Мнения:

Публикувано: 14 July 2006, 09:28

Вземете стимулирайте потребителите да пускат уроци по някакъв начин ;) На всеки такъв сайт, най-необходимото са повече уроци,отколкото имат другите подобни сайтове и естествено по-интересни. ;) Искате повече хора от конкурентните сайтове - направете повече от тях ;)
Не че ме интересуват уроците де, далеч съм от мисълта да се връщам на уроци, но има много хора, които тепърва се захващат с програмката и ако съм на тяхно място, винаги бих избрал сайт с повече и по-интересни уроци, сериозна администрация и поддръжка ;)

П.П.:И аз съм "ЗА" секцията "Препоръчваме ви" ;)

#15 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:

Публикувано: 14 July 2006, 12:30

Видео уроците са ограничени от място, пък и в доста случай не предлагат нищо повече от обикновенните. Идеята на сайта не е за такива уроци и едва ли ще има такива. Няма ли да е по добре вместо секция "Препоръчваме ви" да добавя да може да се сортират уроците и по "Оценка" което мисля е по-добрия вариянт. Какво ще кажете?

btw: вече се виждат последните 5 коментара на сайта, намират се точно под статистиката, а също така и прозволни 5 урока се показват най-долу на сайта.

bubsss | Apple България

#16 burja

burja

• VIP
  • ПипПипПип
  • 517 Мнения:

Публикувано: 14 July 2006, 19:31

ми за оценката- да добра идея остава проблема с това, че малко хора гласуват. :( .А това с "Препоръчваме ви" е строго индивидуално затова аз предложих (и ти го сложи) прост списък на уроците по азбучен ред където може да си избереш тези функций на фотошопа ,които те привличат.

а и да приемам критиката на Iverson3 за уроците и вече сериозно казвам че до една седмица ще почна да пускам уроци. :)

#17 krum_boy

krum_boy

Редовен член

• VIP
  • ПипПип
  • 294 Мнения:
  • Точки:28

Публикувано: 16 July 2006, 21:33

И аз съм съгласен донякъде с критиките на Iverson3. Нов съм в тази област, но съм страшно "запален". Така че наистина ще е по добре да има повечко уроци. Ето, аз например отворих почти всички уроци и ги пробвах. Някои успях да ги пресъздам-други пък не. Но може би ще доиде време в което ще успявам да правя всичко уроци и за голямо съжаление ще се наложи да се насоча към друг подобен сайт. :(
Надявам се да не е така, тъй като за сега съм доволен от показаните материали и се надявам занапред да показвате също толкова добри уроци.
Относно развиването на форума съм "За". Като гледам доста малко народ пише тука, дори вече запомних псевдонмите на всичките. Не знам от колко време съществува сайта но предпалогам че е отскоро и мисля че занапред ще се равива както форума така и самият саит.
От мен имате пълната подкрепа. ;)

#18 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:

Публикувано: 22 July 2006, 20:55

Хайде още новосит около новата версия :) Най-голямата от който е форума, просто го вижте. Все още е възможно да има грешки и бъгове за което моля да ме извините и ако се натъкнете на такава да ми съобщите за да я отстраня възможно най-бързо. Друга новост е възможноста да си преглеждате коментарите които пускате при самите уроци :)

bubsss | Apple България

#19 tzolov

tzolov

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 122 Мнения:

Публикувано: 22 July 2006, 21:10

Мда така форума е наистина доста по-добре браво :)

#20 X-Rout

X-Rout

PurePwnage BG

• VIP
  • Пип
  • 223 Мнения:

Публикувано: 22 July 2006, 21:20

Повече от страхотен!

#21 tankis

tankis

Нов

• Потребители
  • 72 Мнения:

Публикувано: 23 July 2006, 14:16

Направете един конкурс за бутони.

#22 coldflames

coldflames

Нов

• Потребители
  • 5 Мнения:

Публикувано: 30 July 2006, 01:52

Бих искал да се качват редовно нови и съдържателни уроци! Иначе сайта ме кефи на 666!!! http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/4.gif http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/4.gif http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/4.gif http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/4.gif http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/4.gif http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/4.gif http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/4.gif

#23 nunjacko

nunjacko

Сюприйм ФЪН

• VIP
  • ПипПип
  • 448 Мнения:

Публикувано: 30 July 2006, 07:18

Амииии......те се качат редовно... :D

#24 NeSTa_86

NeSTa_86

Нов

• Потребители
  • 73 Мнения:

Публикувано: 30 July 2006, 14:42

Знам, че сайтът е само за фотошоп, но ако наблегнете основно на Corel Draw ще разбиете всички други сайтове, където има само 3-4 урока. В БГ, а и в чуждите сайтове не се отделя голямо внимание на тая програма, но има много любители, които биха Ви били благодарни и биха влизали в сайта с удоволствие.

пп: А относно фотошопа...наблегнете на елемтите, които са необходими за правенето на един сайт, тоест content box, buttons, header, цели темплейти и т.н. Все пак основната идея на фотошопа са сайтове ,а не някви подписчета за форуми... поне аз така мисля.

#25 h3adsh0t

h3adsh0t

LIVE IN HELL

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 593 Мнения:
  • Точки:12

Публикувано: 30 July 2006, 15:11

Знам, че сайтът е само за фотошоп, но ако наблегнете основно на Corel Draw ще разбиете всички други сайтове, където има само 3-4 урока. В БГ, а и в чуждите сайтове не се отделя голямо внимание на тая програма, но има много любители, които биха Ви били благодарни и биха влизали в сайта с удоволствие.

пп: А относно фотошопа...наблегнете на елемтите, които са необходими за правенето на един сайт, тоест content box, buttons, header, цели темплейти и т.н. Все пак основната идея на фотошопа са сайтове ,а не някви подписчета за форуми... поне аз така мисля.

Мдааа подркрепям те http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/4.gif :)
Публикувано изображение

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители