Прехвърляне към съдържание

Снимка
* * * - - 3 Гласове

Какво бихте искали да има в сайта?

• Please log in to reply
114 replies to this topic

#101 GeorgeSG

GeorgeSG

Редовен член

• VIP
  • ПипПип
  • 311 Мнения:
  • Точки:15
  • Новини:0
  • Уроци:0

Публикувано: 14 October 2006, 19:14

Ам bubsss дали ще можеш да направиш като гласуваш за някой в анкетата и долу там където пише:
Вие вече гласувахте в тази анкета(да пише) за едикого си.

Надявам се ме разбра и кажи дали може да стане тоя номер? :)

Това е невъзможно :) Може най-много да казва за кой отговор (по ред) си гласувал. Примерно "вие гласувахте за номер 1", ама защо да се губят толкова много часове (колкото ще трябват за това).. като може да се използват за нещо много по-полезно :) А даже не съм сигурен дали това е възможно..

Ами да бъде създаден и раздел "Userbars" в сайта. Няма да е и лошо да бъде създадена и такава Дискуся в Форума :unsure: :rolleyes: ;) :)

Userbars е малка категория според мен.. И все пак ще помислим по въпроса..

#102 burja

burja

Ще се пенсионирам във форума

• VIP
  • ПипПипПип
  • 517 Мнения:
  • Точки:4

Публикувано: 14 October 2006, 19:23

Userbars е малка категория според мен.. И все пак ще помислим по въпроса..

за да е в новата версия на саита например

#103 dfkj

dfkj

Lich King

• Потребители
  • ПипПип
  • 482 Мнения:
  • Точки:31

Публикувано: 14 October 2006, 19:38

usebars поне според мен не става защото ще се сложат 1 най-много 2 урока ка се правят и другото ще стане все едно е галерия какви уроци могат да се слагат там???
lose yourself

#104 tuningking

tuningking

Нов

• Потребители
  • 1 Мнения:
  • Точки:0

Публикувано: 14 October 2006, 22:36

Хубаво 6е е ако напраите отделни уроци за новаци (аз съм такув а и сигурно не само аз)

#105 fang

fang

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 232 Мнения:
  • Точки:46

Публикувано: 14 October 2006, 22:46

Хубаво 6е е ако напраите отделни уроци за новаци (аз съм такув а и сигурно не само аз)

За начало разучи основните техники,след това учи лесните уроци(трудността им е написана долу в ляво),след това по-трудните и така нататък

#106 kanelka_nelka

kanelka_nelka

Нов

• Потребители
  • 2 Мнения:

Публикувано: 29 October 2006, 16:11

Въпросът ми е доста ясен. Кажете какво искате да има в сайта, като опции, възможности, идеи, изобщо всичко в тази насока. Също кажете и какво не ви харесва в него ако има такова де? Нека заедно направим сайта по-добър :)

Моето мнение по въпроса е, че трябва да има по-голямо разнообразие от уроци, където всеки да намира нещо за себе си. В смисъл не 10 урока как да си променим цвета на очите, а различни начини как да постигнем по-голкям ефект. Сещам се , че бях намерила един мн полезен урок преди време "Как да си увеличим гърдите"> Лично аз го ползвах за малко по-различни цели.Увеличавах си устните или си смалявах талията и т.н.т. http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/verry_happy.gif Беше ми доста интерестно, обаче забравих как ставаше, а сега немога да го намеря...Ест. идеите ми не се изчерпват с това, но тъй като съм все още в начален етап и не съм мн запозната с материята ще се въздържа от други предложения... http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/5.gif

#107 maqpen4eva

maqpen4eva

Maya The Bee

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 4063 Мнения:
  • Точки:230

Публикувано: 29 October 2006, 16:30

Моето мнение по въпроса е, че трябва да има по-голямо разнообразие от уроци, където всеки да намира нещо за себе си. В смисъл не 10 урока как да си променим цвета на очите, а различни начини как да постигнем по-голкям ефект. Сещам се , че бях намерила един мн полезен урок преди време "Как да си увеличим гърдите"> Лично аз го ползвах за малко по-различни цели.Увеличавах си устните или си смалявах талията и т.н.т. http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/verry_happy.gif Беше ми доста интерестно, обаче забравих как ставаше, а сега немога да го намеря...Ест. идеите ми не се изчерпват с това, но тъй като съм все още в начален етап и не съм мн запозната с материята ще се въздържа от други предложения... http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/5.gif

Сайта, както и програмата фотошоп се развиват ежедневно, няма нищо лошо в това да има показани 10 метода как да си сменим цвета на очите, ако има 11 и за 11-я ще направим урок, ако на някого му се сторят недостатъчно. Колкото до липсващи уроци, за това могат да помогнат най-вече потребителите - има тема "поръчай урок" и мисля, че мястото на това мнение е точно в нея:
http://www.photoshop...php?showforum=8

П.С. Медудругото има урок за увеличаване на части от тялото: ТУК

това че метода и техниките в някои уроци са показани с други фигури, не ги прави невидими и несъществуващи, необходимо е все пак и да се четат уроците, не само да се правят изказвания наизуст!
Публикувано изображение

#108 kanelka_nelka

kanelka_nelka

Нов

• Потребители
  • 2 Мнения:

Публикувано: 29 October 2006, 18:43

Сайта, както и програмата фотошоп се развиват ежедневно, няма нищо лошо в това да има показани 10 метода как да си сменим цвета на очите, ако има 11 и за 11-я ще направим урок, ако на някого му се сторят недостатъчно. Колкото до липсващи уроци, за това могат да помогнат най-вече потребителите - има тема "поръчай урок" и мисля, че мястото на това мнение е точно в нея:
http://www.photoshop...php?showforum=8

П.С. Медудругото има урок за увеличаване на части от тялото: ТУК

това че метода и техниките в някои уроци са показани с други фигури, не ги прави невидими и несъществуващи, необходимо е все пак и да се четат уроците, не само да се правят изказвания наизуст!

Благодаря, че ме насочихте къде трябва да потърся, но с цялото ми уважение,ще ви кажа че не смятам , че говоря на изуст.Доста често( да не кажа изцяло)ползвам материали от този сайт.Всеки има право на мнение и аз изказах своето становище и виждане върху нещата. http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/clapping.gif

#109 maqpen4eva

maqpen4eva

Maya The Bee

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 4063 Мнения:

Публикувано: 29 October 2006, 20:37

Смятам че се отнасяме достатъчно уважително към потребителите и не е зле всеки един от тях да е добре осведомен, за целите на сайта: Той е създаден с идеална цел (не с комерсиална) и тя е: той да се превърне не само в приятно място за свободното вртеме, но и полезно - екипът ни се състои от доброволци, а уроците се превеждат по същият маниер - всеки дава каквото може и колкото може, за да бъде полезен на останалите. Необходима е твърде малка доза толерантност и далновидност от страна на потребителите, за да се почувстват конфортно в нашето малко общество!
Публикувано изображение

#110 BaTe-IcKu

BaTe-IcKu

Шефа на Годжи =)

• Потребители
  • ПипПип
  • 460 Мнения:

Публикувано: 30 October 2006, 12:47

Аз искам да има много уроци за правене на Юзърбоксове ! :rolleyes:
А даже веднъж намерих в един сайт урок ама не беше на БГ, пък и не ми се превеждше :wacko:

#111 amika

amika

Мишката (цвър цвър)

• Модератори
  • ПипПип
  • 403 Мнения:
  • Точки:12

Публикувано: 30 October 2006, 13:02

А даже веднъж намерих в един сайт урок ама не беше на БГ, пък и не ми се превеждше :wacko:

Не виждам смисъл от много уроци за Юзърбоксове причината е следната че те просто се правят по един и същи начин 1 ,2урока са напълно достатъчни значи трябва да схванеш техниката всичко останало трябва да си е твоя идея забелязвам много често че се следват точните стъпките дадени в един урок това не трябва да е така трабва да се мисли малко и да се вмъкват ваши идеи иначе всичко става еднотипно уроци се пишат и превеждат за да се покаже самата техника от там нататък всичко си зависи от вас и от това колко фантазия и идеи имате , ако греша нека някой ме поправи но за мен така стоят нещата аз поемам техниката и от там си пускам мозъчето в дийствие
По Земята кръв се лее,
а смъртта зловещо пее.
Падат черепи и кости,
мрът чалгари прости.
Адът идва на Земята
и пристига Сатаната.
Дяволът зловещо псува
Метала ще царув
а

̿ ̿̿̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з== (devil) ==ε/̵͇̿̿/'̿' ̿̿̿̿̿ ̿

#112 maqpen4eva

maqpen4eva

Maya The Bee

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 4063 Мнения:

Публикувано: 30 October 2006, 15:34

Ако всички, които превеждат уроци мислеха като теб, в сайта и форума нямаше да има почти 800 урока и въпреки това, винаги да има някой, на когото да му се сторят крайно недостатъчни, ако някой от потребители изказва мнение, че липсват уроци, би могъл вместо това да се запита: "кой ли ги превежда тия уроци и какво печели от това"?
Ако те интересува отговора, виж Тук
Това е единствения материялен стимул, но той е по-скоро награда за усърдие, болшинството от потребителите на сайта, го правят с цел да са полезни, а така също да усвояват и по този начин уменията и познанията си в работата с ФШ
Публикувано изображение

#113 fang

fang

Потребител

• Потребители
  • Пип
  • 232 Мнения:
  • Точки:46

Публикувано: 30 October 2006, 17:22

Ако всички, които превеждат уроци мислеха като теб, в сайта и форума нямаше да има почти 800 урока и въпреки това, винаги да има някой, на когото да му се сторят крайно недостатъчни, ако някой от потребители изказва мнение, че липсват уроци, би могъл вместо това да се запита: "кой ли ги превежда тия уроци и какво печели от това"?
Ако те интересува отговора, виж Тук
Това е единствения материялен стимул, но той е по-скоро награда за усърдие, болшинството от потребителите на сайта, го правят с цел да са полезни, а така също да усвояват и по този начин уменията и познанията си в работата с ФШ

Мая е напълно права.Дори бих добавил,че моралното удовлетворение от помощта към хората е най-голямата награда.

#114 BaTe-IcKu

BaTe-IcKu

Шефа на Годжи =)

• Потребители
  • ПипПип
  • 460 Мнения:

Публикувано: 03 November 2006, 14:21

Добре де, спрете да ми давате ъкъл!
maqpan4eva не сванах за какво ми даваш тоя линк, но сигурно не съм зацепил щото поста ти беше много дълъг и ма марзеше да го прочета :) :D http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/6.gif

#115 maniva

maniva

Нов

• Потребители
  • 21 Мнения:
  • Точки:9

Публикувано: 05 November 2006, 21:33

Здравейте.Бих искала и аз да предложа нещо,което смятам,че ще е доста полезно.Може ли в раздела WebГрафики или в друг нов раздел да има уроци и за това как да си направим и качим сайт или страница.Знам,че това е свързано с използването на други програми,но след като сме изработили толкова неща във Photoshop-a няма дя е лошо да можем и да си ги качим.Така може да се каже ,че процеса ще е напълно завършен.Мисля,че ще има голям интерес към такива уроци. http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/4.gif

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители