Прехвърляне към съдържание

Снимка
* * - - - 3 Гласове

Точкова система с награди

• Please log in to reply
106 replies to this topic

#1 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:
  • Точки:0
  • Новини:0
  • Уроци:0

Публикувано: 08 August 2006, 16:11

Здравейте всички :)

Радвам се да ви съобщя за новото начинание на Photoshop-BG.com и нашите партньори в лицето на SuperHosting.BG. От днес стартира точкова система с награди.

Точки се получават за добавени уроци, като тoчките варират между 1 и 3 в зависимост от урока. Задължително е уроците да са придружени от снимков материал, както и да посочите източника на урока, ако вие сте автора посочете и това. Абсолютно се забранява взимането на уроци от други български сайтове, с цел трупане на повече точки освен ако уроците не са ваши/преведени от вас или с изричното съгласие на автора/преводача на урока.
Точки се трупат за всяка победа в което и да било състезание, като победителят трупа по 3 точки.

Когато съберете необходимите точки за желаната награда се свържете с мен за да си я получите. Това не е състезание и няма краен скрок, като наградите са неограничени, тоест ако някой си избере дадена награда то тя не се маха от списъка и друг има възможност да си я избере и той. При получаване на награда от общия ви брой точки се премахват точките необходими за наградата която сте си избрали.

Ето и самите награди - http://www.photoshop....php?nav=points.

Очаквайте в най скоро време и новите предметни награди. Успех на всички :)

bubsss | Apple България

1 терапевт = 1024 гигапевта

#2 amanis

amanis

Живее във форума

• Validating
  • ПипПипПипПипПип
  • 2413 Мнения:
  • Точки:62

Публикувано: 08 August 2006, 16:35

Няма да е зле и по нататък да сложите и реални награди т.е. не само хостинги ами и нещо за компютрите.Но аз ще участвам защотот ми трябва хостинг за порталът ми.

В прочем ние потребителите от къде ще разбираме колко точки имаме???

#3 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:

Публикувано: 08 August 2006, 16:41

В началото на сайта там кадето ви е аватара точно над "Излез" стой едно "Имате xx точки" :)

bubsss | Apple България

#4 amanis

amanis

Живее във форума

• Validating
  • ПипПипПипПипПип
  • 2413 Мнения:

Публикувано: 08 August 2006, 18:24

Аха ок видях го а иначе има ли значение къде качваме уроците в форумът или в сайта да ги качваме???

#5 burja

burja

Ще се пенсионирам във форума

• VIP
  • ПипПипПип
  • 517 Мнения:
  • Точки:4

Публикувано: 08 August 2006, 18:43

готино :) http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/4.gif http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/4.gif Това сигурно е от новия сървър.

amanis Публикувано на Днес, 06:24 PM
Аха ок видях го а иначе има ли значение къде качваме уроците в форумът или в сайта да ги качваме???

и аз го питам

#6 amanis

amanis

Живее във форума

• Validating
  • ПипПипПипПипПип
  • 2413 Мнения:

Публикувано: 08 August 2006, 19:24

Е ми аз качих малко уроци в форума дона и като ги качваме тук паксе дават точки. :(

#7 burja

burja

Ще се пенсионирам във форума

• VIP
  • ПипПипПип
  • 517 Мнения:
  • Точки:4

Публикувано: 08 August 2006, 19:34

Е ми аз качих малко уроци в форума дона и като ги качваме тук паксе дават точки. :(

малко а? :D

#8 dfkj

dfkj

Lich King

• Потребители
  • ПипПип
  • 482 Мнения:
  • Точки:31

Публикувано: 08 August 2006, 22:12

мисля да се включа защото скоро ще запона проект с едни приятели и ще ми трябва домейн а инфо върши идеална работа ;)
lose yourself

#9 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:

Публикувано: 09 August 2006, 09:05

Няма значение каде си качват уроците, точките ще се дават в момента в който одобря даден урок на сайта.

bubsss | Apple България

#10 amanis

amanis

Живее във форума

• Validating
  • ПипПипПипПипПип
  • 2413 Мнения:

Публикувано: 09 August 2006, 09:32

Аха ок!И идеята е страхотна.

#11 maqpen4eva

maqpen4eva

Maya The Bee

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 4063 Мнения:
  • Точки:230

Публикувано: 18 August 2006, 20:45

Ако даваха за награда безплатен интернет щях да съм много мотивирана, но тези домейни и хостинги...аз дори незнам за какво да ги използвам :blink: ...или ако предлагат безплатен наемен убиец да пречука съседа от долния етаж, защото от неговите чалги не мога да си чуя мислите... и моралните награди са полезни, стига да ги оценяваш по достойнство:)
Публикувано изображение

#12 Valcho

Valcho

Нов

• Потребители
  • 76 Мнения:
  • Точки:2

Публикувано: 19 August 2006, 01:43

Г-жо Пенчева, може би, ако Photoshop-BG.com си намерят спонсор фирма на име "Вашият враг е нашата жертва EOOД" ще може да задоволят Вашите нужди :) Всичко е въпрос на време... Засега имат възможност да предложат само хостинг и това предлагат. :)

Лека вечер/ден :)

#13 maqpen4eva

maqpen4eva

Maya The Bee

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 4063 Мнения:

Публикувано: 19 August 2006, 08:15

Г-жо Пенчева, може би, ако Photoshop-BG.com си намерят спонсор фирма на име "Вашият враг е нашата жертва EOOД" ще може да задоволят Вашите нужди :) Всичко е въпрос на време... Засега имат възможност да предложат само хостинг и това предлагат. :)

Лека вечер/ден :)

"Мойте нужди" в крайна сметка ги задоволи Полицията след обаждане на тел. 166 - това което съм казала в общи линии, е че и без материални награди от всяка дейност, можем да извлечем максимална полза за себе си и да бъдем полезни на другите...вместо да си пречим съзнателно
Публикувано изображение

#14 vera3000

vera3000

Нов

• Потребители
  • 35 Мнения:
  • Точки:3

Публикувано: 01 September 2006, 08:44

Тиквеният медал си е хубаво нещо! И аз съм съгласна с теб Пенчева! http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/6.gif

#15 hacky

hacky

Нов

• Потребители
  • 56 Мнения:
  • Точки:14

Публикувано: 21 September 2006, 21:03

за рендери ще има ли точки, иначе браво за наградите http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/4.gif

#16 amika

amika

Мишката (цвър цвър)

• Модератори
  • ПипПип
  • 403 Мнения:
  • Точки:12

Публикувано: 21 September 2006, 21:15

за рендери ще има ли точки, иначе браво за наградите http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/4.gif

за рендерите няма само за уроците има точки :)
По Земята кръв се лее,
а смъртта зловещо пее.
Падат черепи и кости,
мрът чалгари прости.
Адът идва на Земята
и пристига Сатаната.
Дяволът зловещо псува
Метала ще царув
а

̿ ̿̿̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з== (devil) ==ε/̵͇̿̿/'̿' ̿̿̿̿̿ ̿

#17 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:

Публикувано: 22 September 2006, 08:36

Засега няма да има след време това може да се промени, но засега не ;)

bubsss | Apple България

#18 bubsss

bubsss

homo codes

• Администратори
  • ПипПипПипПипПип
  • 2546 Мнения:

Публикувано: 30 September 2006, 16:23

Вече е факт и първата спечелена награда. Честито на hacky, който си отдесе едногодишен шостинг и домейн, благодарение на maqpen4eva, която предостави своята награда на него. Да му е честито и евалата на Мая за постъпката си http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/4.gif

п.п. hacky можеш да покажеш какво си сътворил като сайт, давайки адреса му, да му се порадват и другите (аз няма да го кажа, все пак може да имаш нещо против) ;)

bubsss | Apple България

#19 samovihren

samovihren

Нов

• Потребители
  • 11 Мнения:

Публикувано: 30 September 2006, 16:34

Евала правя на Мая за постъпката ;)
И честито на хаки сза наградата която е спечелил :)

#20 hacky

hacky

Нов

• Потребители
  • 56 Мнения:
  • Точки:14

Публикувано: 30 September 2006, 16:38

Благодаря на Мая с цялото си сърце, както и на админа за наградата, както и на академията, на учителите си(базикам се вече, чуствам се като на оскарите http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/6.gif )
Сайта ще го покажа по-късно, може би след няколко дена, защото няма смисал да показвам някакъв празен сайт :) Нужно е да поработя върху него. Искам да се извиня на админ за държанието на един от потребителите на форума ми, че е спамил тоя форум с тъпи реклами, тоя много ме дразни :angry: мисля че ника му тук е самовихрен.

#21 Darkcho

Darkcho

<3

• Потребители
  • ПипПипПип
  • 581 Мнения:

Публикувано: 30 September 2006, 16:38

Браво Мая за добрата постъпка и честито на хаку.

#22 samovihren

samovihren

Нов

• Потребители
  • 11 Мнения:

Публикувано: 30 September 2006, 16:46

Искам да се извиня на админ за държанието на един от потребителите на форума ми, че е спамил тоя форум с тъпи реклами, тоя много ме дразни :angry: мисля че ника му тук е самовихрен.

И аз искам да се извиня за постъката си :( :( Постъпката ми наистина беше много глупава , като на някое малко дете закоето се извинявам искренно ;) :unsure: :(

#23 GeorgeSG

GeorgeSG

Редовен член

• VIP
  • ПипПип
  • 311 Мнения:
  • Точки:15

Публикувано: 30 September 2006, 17:13

Айде честито да ти е!! :)
И все пак имай предвид, че това е само за 1 година :)
До една година трябва да имаш точки за подновяването му :P Това само като идея, де :D

#24 sandwichen

sandwichen

Нов

• Потребители
  • 22 Мнения:
  • Точки:13

Публикувано: 30 September 2006, 18:46

Браво за Маечка и честито на Хаки! http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/4.gif

#25 maqpen4eva

maqpen4eva

Maya The Bee

• Модератори
  • ПипПипПипПипПип
  • 4063 Мнения:

Публикувано: 30 September 2006, 18:59

Преди всичко искам да благодаря на Бъбс, за тази награда - всъщност наградата за мен е че имах възможността да доставя радост на някого и заслугата за това е изцяло негова - не съм обмисляла предварително това - хрумна ми импулсивно след като бях разменила с Hаcky няколко реплики:) Можеше да бъде всеки един от вас - нищо лично! Мъдрият ни Народ е казал: "Ако имаш 2 ризи, дай едната на ближния си"...Аз искам да добавя: Ако имаш дори само 1 риза, която не ти е по мярка - дай я на някого да я носи със здраве:)
Да ти е честита наградата Hacky, дано ти е полезна - дадох ти я напълно добронамерено и от сърце! Няма нужда да ми благодариш - Следвай моя пример!
С този жест, искам да кажа и на всички останали: Работете в екип и се подкрепяйте - материалните награди се стопяват, но моралното удовлетворение се помни цял живот!
Ще продължа да работя за сайта и да събирам точки за следващия "късметлия" :) http://www.photoshop...tyle_emoticons/default/5.gif
Публикувано изображение

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители